Regulamin strony

Ticket ID:
4365d7522ae29f94
Priority:
Poważny
Topic:
Propozycja
Status:
Otwarty
First Name:
Bartłomiej
Last Name:
Lisowski
Due:
2019-09-08 00:00:00

Stworzyć i dodać do bloga regulamin serwisu.

3 komentarze do “Regulamin strony

 1. BogdanS

  Taki regulamin jak najbardziej się przyda, jednak uważam, że są ważniejsze rzeczy do zrobienia na blogu. Według mnie przydało by się więcej ciekawych artykułów. Mnie ciekawi elektronika i tematy z nią związane ale z chęcią dowiem się też czegoś ciekawego w innych tematach.

  1. gielo

   Artykuły będą, mam sporo pomysłów na różne tematy. Nie chcę jednak powielać czegoś, co można znaleźć na pęczki w internecie jak kursy lutowania, obsługi Eagle itp. Zależy mi bardziej, aby napisać coś o tym, co może być ciekawe i pomocne początkującym w elektronice ale z jakichś względów nikt lub prawie nikt o tym nie pisze. Dlaczego początkującym? Bo ci zaawansowani i tak pewnie posiadają większą wiedzę w temacie niż jestem w stanie podać w jednym artykule na blogu. Jak czegoś nie wiedzą, to wiedzą jak to znaleźć na zagranicznych stronach.

 2. gielo

  Co do regulaminu, coś na pewno opublikuje. Taki zestaw dobrych praktyk na pewno się wszystkim przyda. Szczególnie że zamierzam dać wam możliwość publikowania własnych tekstów na temat własnych projektów. Każdy będzie mógł się pochwalić swoim projektem i wykazać redaktorskim talentem. Treści oczywiście będą publikowane po akceptacji, jednak pomysłowość spamerów nie zna granic, więc muszę dokładnie przemyśleć jak to zrobić dobrze, aby nie było wtopy. Wszystko jest w przygotowaniu :]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *